konferencje

Konferencje

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji studencko-doktoranckiej pt. (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe, która odbędzie się 12 stycznia, w budynku WSMiP, przy ul. Reymonta 4, w sali nr 543.

Konferencja towarzyszy projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
więcej o Konferencja studencko-doktorancka (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe - 12.01.2024

Serdecznie zapraszamy na seminarium "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej", które odbędzie się 20 grudnia 2023 r. (środa), o godz. 11.30, w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, przy ul. Reymonta 4, sala 010.
Organizatorem wydarzenia jest Zakład Studiów nad Europą Środkową w Instytucie Studiów Europejskich UJ.
więcej o Zapraszamy na seminarium naukowe "30 lat funkcjonowania Republiki Słowackiej w przestrzeni międzynarodowej" - 20 grudnia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji doktorancko-studenckiej.
Konferencja to wydarzenie towarzyszące projektowi dr hab. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
Wydarzenie współorganizowane jest przez Koło Naukowe Europeistyki UJ.
więcej o Zapraszamy do udziału w konferencji studencko-doktoranckiej (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe.
Konferencja <span lang='en'>The (Non)Commemoration of Heritage of Eastern Europe</span>, 4-5 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji The (Non)Commemoration of Heritage of Eastern Europe, która odbędzie się 4-5 grudnia 2023, przy ul. Reymonta 4, s. 333. Organizatorem konferencji jest Instytut Studiów Europejskich.
więcej o Konferencja The (Non)Commemoration of Heritage of Eastern Europe, 4-5 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone zmianom klimatu widzianym z perspektywy nauk społecznych i humanistycznych, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2023 (czwartek i piątek) w Collegium Novum, ul. Gołębia 24, w sali 30 (I piętro).
więcej o Seminarium New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis (16-17.11.23)