Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

I rok studiów licencjackich

Szanowni Studenci! Dear Students!

Podczas pierwszego roku studiów licencjackich w Instytucie Studiów Europejskich, Państwo będą mieli zajęcia pt ‘Academic English’, prowadzone przez Pana Scott’a Simpson’a oraz Panią dr Karolinę Czerską-Shaw. W celu ustalenia grup ćwiczeniowych odpowiednich do Państwa poziomu oraz potrzeb, jesteście poproszeni o napisania PLACEMENT TEST, który pomoże nam ustalić grupy.

KIEDY: 01 października od 10:00-10:45

GDZIE: ONLINE, przez program MS Forms. (Potrzebny jest komputer lub komórka). Zalecamy komputer, oraz papier/pióro do pisania ‘na brudno’.

WAŻNE: nie trzeba mieć oprogramowania, wyślemy Państwu LINK do testu o 9:55 w dniu 01 października. Tutaj mogą Państwo przetestować ten system w dowolnym czasie: https://forms.office.com/r/7WW1bdzdDm. Jak Państwu nie działa, bardzo proszę się skontaktować z Scott’em Simpsonem: scott.simpson@uj.edu.pl do 29 września.

WAŻNE: Test będzie dostępny do wypełnienia TYLKO w tym dniu o tej porze. Jak ktoś z Państwa ma udowodnione usprawiedliwienie, że w tym dniu (01 października) o tej godzinie (10-10:45) NIE może wypełnić testu, to bardzo prosimy dać znać jak najszybciej, ale najpóźniej do dnia 29 września. Wtedy wskażemy drugi termin. Proszę pisać do Scott’a Simpson’a w tej sprawie: scott.simpson@uj.edu.pl

Test nie wpływa w żaden sposób na Państwa oceny – jak ktoś napisze poniżej jego/jej umiejętności, to będzie w danej grupie się nudził (lub szybko taką osobę przeniesiemy do innej grupy). Jak ktoś zaś z drugiej strony napisze test powyżej jego/jej faktycznych kompetencji, to się może znaleźć w grupie, gdzie poprzeczki są za wysokie, co może skutkować niższymi ocenami. Zatem bardzo prosimy aby się przyłożyć rzetelnie do testu, dla własnego dobra i rozwoju! Jeśli wynik testu nie będzie odzwierciedlał Waszych umiejętności, to będziemy wspólnie szukać rozwiązania (np. przeprowadzimy test w formie ustnej).

We look forward to teaching you this academic year!

 

Sincerely,

Karolina Czerska-Shaw

Scott Simpson