20220721

Zaproszenie na XVII międzynarodową konferencję zatytułowaną "At the Crossroads of Paradigms. Considering Heterodoxy in the Social Sciences"

Data: 21.07.2022 - 23.07.2022
Miejsce: Ateny i on-line.
Organizator: Interdisciplinary Social Sciences Research Network i National and Kapodistrian University of Athens

Przewodniczący Interdisciplinary Social Sciences Research Network dr Marcin Galent oraz  National and Kapodistrian University of Athens mają zaszczyt zaprosić na XVII międzynarodową konferencję zatytułowaną At the Crossroads of Paradigms. Considering Heterodoxy in the Social Sciences.

Gospodarzem konferencji jest National and Kapodistrian University of Athens, Ateny, Grecja, a odbędzie się ona w dniach 21-23 lipca 2022 r. W konferencji udział weźmie prawie 300 naukowców z niemal 30 krajów.

Już dzisiaj istnieje możliwość nadsyłania propozycji wystąpień. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji.