Web Content Display Web Content Display

News & Events

Web Content Display Web Content Display

Zajęcia w semestrze letnim - rejestracja w systemie USOS

 

Rejestracja na zajęcia odbywające się w Instytucie Europeistyki UJ w semestrze letnim roku akademickiego 2011/12 rozpoczyna się w dniu

23 lutego 2012 r. o godz. 21.00.

kończy się 9 marca 2012 r. o godz. 18.00.

 

Dokonując wyboru kursu należy rejestrować się na wszystkie zajęcia związane z nim, tj. przykładowo wykład i ćwiczenia. Rejestracji dokonują również osoby powtarzające kurs, względnie przepisujące oceny. Rejestracja nie dotyczy zajęć z wychowania fizycznego i lektoratów języków obcych (z wyjątkiem angielskiego) gdyż te prowadzone są przez inne jednostki uniwersyteckie.

            W podanym terminie możliwe jest rejestrowanie do grup i wyrejestrowywanie się z nich. Po upływie terminu nie będzie możliwe ani rejestrowanie ani wyrejestrowanie się z danych zajęć. Tych terminów należy bezwzględnie przestrzegać!

Należy zwrócić szczególną uwagę na konieczność wyrejestrowania się z zajęć aby nie blokować miejsc innym.

Po dokonaniu rejestracji student zobowiązany jest do dokonania tzw. podpięć kursów. Ich brak będzie traktowany jakobrak deklaracji wyboru określonych zajęć. Zadeklarowane zajęcia muszą zostać przez studenta bezwzględnie zrealizowane w ciągu toku studiów.

Student ma prawo przystąpić do egzaminu lub zaliczenia tylko wtedy, kiedy zadeklarował swoje uczestnictwo w danym kursie w systemie USOS.

 

Wszelkie problemy proszę zgłaszać do dra Krzysztofa Koźbiała na adres mailowy: krzkozb@ces.uj.edu.pl

Published Date: 17.02.2012
Published by: Katarzyna Damek