Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

siedziba Instytutu Studiów Europejskich

siedziba Instytutu Studiów Europejskich

siedziba Instytutu Studiów Europejskich

siedziba Instytutu Studiów Europejskich

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Studiów Europejskich

ul. Władysława Reymonta 4
30-059 Kraków
Telefon: 12 6632988
Instytut Studiów Europejskich
ul. Władysława Reymonta 4
30-059 Kraków
Informacje kontaktowe

instytut.europeistyki@uj.edu.pl

Adres: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków

Telefon: 12 6632988

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik administracji
mgr inż. Monika Nowak
p. 536
tel.: 12 663 29 80
e-mail: monika.a.nowak@uj.edu.pl

Biuro ds. polskojęzycznych programów studiów
mgr Dorota Krętkowska
p. 537
tel.: 12 663 29 88
e-mail: dorota.kretkowska@uj.edu.pl

mgr Izabela Fulanty
p. 537
tel.: 12 663 29 87
e-mail: izabela.fulanty@uj.edu.pl

Biuro ds. ogólnych i księgowość
mgr Marta Bucewka
p. 534
tel.: 12 663 29 70
e-mail: marta.bucewka@uj.edu.pl

mgr Anita Nitoń
p. 535
tel.: 12 663 29 77
e-mail: anita.niton@uj.edu.pl

Biuro ds. anglojęzycznych programów studiów
mgr Sylwia Boryka
p. 540
tel.: 12 663 27 82
e-mail: sylwia.boryka@uj.edu.pl

mgr Paulina Pilipiuk
p. 539
tel.: 12 663 27 97
e-mail: paulina.pilipiuk@uj.edu.pl

mgr Elżbieta Baran
p. 539
tel.: 12 663 27 80
e-mail: elzbieta.baran@uj.edu.pl

mgr Rafał Rzepecki
p. 541
tel. 12 663 27 98
e-mail: rafal.rzepecki@uj.edu.pl

mgr Rita Hornok
p. 541
tel. 12 663 27 95
e-mail: rita.hornok@uj.edu.pl

mgr Emilia Moddelmog- Anweiler
p. 541
tel. 12 663 27 98
e-mail: emilia.moddelmog@uj.edu.pl

mgr Svetlana Baranova
p. 541
tel. 12 663 27 83
e-mail: svetlana.baranova@uj.edu.pl

Administracja strony internetowej
webmaster-ie@uj.edu.pl