konferencje

10 lat programu Joint MA in International Relations: Europe from the Visegrad Perspective

Dziesiąta rocznica powstania programu Joint MA in International Relations: Europe from the Visegrad Perspective została uczczona międzynarodową konferencją naukową, która odbyła się na Uniwersytecie w Peczu, 10 listopada 2023 r.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele uczelni partnerskich konsorcjum akademickiego VNDREAM (Visegrad Network for Research, Education and Academic Mobility): Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja), Uniwersytetu Masaryka w Brnie (Czechy) oraz Uniwersytetu w Peczu (Węgry), a także absolwenci programu.

Link do strony internetowej programu: https://v4.uj.edu.pl/

Zobacz video galerię

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji i wypowiedzi uczestników.