Wiadomości

Wiadomości

"Knowledge, information and trust after the COVID pandemic" - rozmowa z Ritą Hornok w cyklu EUradio "Ideas on  Europe"

W audycji euradio pt. "Knowledge, information and trust after the COVID pandemic" z cyklu "Ideas on Europe" Rita Hornok z Instytutu Studiów Europejskich UJ opowiada o badaniach realizowanych w projekcie Horyzont REGROUP - "Rebuilding Governance and Resilience out of the Pandemic”.
więcej o "Knowledge, information and trust after the COVID pandemic" - rozmowa z Ritą Hornok w cyklu EUradio "Ideas on Europe"

W czwartek, 13 czerwca 2024, na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ odbyła się debata ekspercka podsumowująca wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie zostało zorganizowane przez Instytut Polityk Publicznych, Koło Naukowe Europeistyki UJ oraz Forum Młodych Dyplomatów.
więcej o Zapraszamy do obejrzenia debaty eksperckiej podsumowującej wybory do Parlamentu Europejskiego.
Warsztaty mediacyjne dla uczniów III LO

Dr Marta Pietras-Eichberger przeprowadziła kolejne zajęcia w ramach współpracy Instytutu Studiów Europejskich UJ z III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Krakowie.
więcej o Warsztaty mediacyjne dla uczniów III LO
Relacja z seminarium <span lang='en'> "Mediation as an inclusive and sustainable method of resolving conflicts" </span>część 2

11 czerwca gościliśmy w Instytucie Studiów Europejskich UJ mediatorki z międzynarodowego zespołu badawczego, zajmującego się wymianą doświadczeń na temat mediacji w krajach UE oraz w państwach pozaunijnych.
więcej o Relacja z seminarium "Mediation as an inclusive and sustainable method of resolving conflicts" część 2

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w debacie eksperckiej zorganizowanej przez Instytut Polityk Publicznych, Forum Młodych Dyplomatów oraz Koło Naukowe Europeistyki UJ, która odbędzie się w budynku WSMiP UJ, sala 038, ul. Reymonta 4.
Podczas debaty porozmawiamy o wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbyły się 9 czerwca 2024 roku.
więcej o Debata ekspercka "Podsumowanie wyborów do Parlamentu Europejskiego", 13.06.2024 r. (czwartek), g. 15:00-16:30