konferencje

Zapraszamy do udziału w konferencji studencko-doktoranckiej (Non)Commemoration of the Heritage of Central and Eastern Europe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji doktorancko-studenckiej.
Konferencja to wydarzenie towarzyszące projektowi dr hab. Kingi Anny Gajdy pt. "The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe."
Wydarzenie współorganizowane jest przez Koło Naukowe Europeistyki UJ.

Data: 12 stycznia 2024
Miejsce: Kraków

Komitet  organizacyjny:

• mgr Dagmara Sikora (przewodnicząca)
  • Helena Schoen-Żmija
  • Damian Szczerbicki
  • Filip Koźmiński

Efektem dyskusji doktorantów i studentów będzie recenzowana, anglojęzyczna publikacja.

Konferencja i projekt realizowane są ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

logo KNE UJ i ISE UJ Wszystkie informacje organizacyjne znajdziecie Państwo w załączonym pliku.

Informacja o konferencji