Gratulacje i podziękowania!!!

Zorganizowana przez Komitet Organizacyjny w dniach 24-26.09 konferencja pt. „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji" była wielkim sukcesem naukowym i organizacyjnym. Pragnę serdecznie podziękować za wysiłek i pogratulować efektu wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. W szczególności dziękuję za zaangażowanie i koordynowanie prac Przewodniczącemu Komitetu Panu dr hab. Jackowi Kołodziejowi. Dziękuję tym osobom, którymi kierował Pan Przewodniczący, członkom Komitetu: dr Wojtkowi Burkowi, dr Pawłowi Filipkowi, dr Magdalenie Górze, dr Katarzynie Jagodzińskiej, mgr Monice Nowak, dr Aleksandrze Matykiewicz-Włodarskiej, mgr Juanowi Sarabia. Dziękuję także wolontariuszom, studentom i doktorantom zaangażowanym w organizacje i obsługę konferencji: Dominice Kozik, Magdalenie Krzemińskiej, Arkadiuszowi Nyzio, Robertowi Siudakowi. Wreszcie pragnę podziękować pracownikom administracji IE, którzy zaangażowali się w prace związane z przygotowaniem i przebiegiem konferencji, w szczególności Paniom: Marcie Bucewce, Izabeli Fulanty, Dorocie Krętkowskiej.

Dr hab. Dariusz Niedźwiedzki

Dyrektor Instytutu Europeistyki