Dodatkowa Rekrutacja na Program Erasmus Plus

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam o trwającej do 10. października 2015 dodatkowej rekrutacji na stypendium w ramach programu Erasmus Plus.
Każdy z Państwa, kto byłby zainteresowany wyjazdem na semestr letni 2015/2016 roku do jednej z naszych uczelni partnerskich, powinien wypełnić aplikację online na stronie BOSZu (http://www.dmws.uj.edu.pl/wyjezdzajacy-studenci/erasmus-studia) oraz złożyć teczkę z dokumentami do przegródki koordynatora - dr Joanny Orzechowskiej-Wacławskiej w sekretariacie 2.14 (poniżej przesyłam informację o wymaganych dokumentach).

Lista dostępnych miejsc jest wywieszona na stronie IE poświęconej programowi Erasmus Plus: http://www.europeistyka.uj.edu.pl/international/erasmus/studenci-wyjezdzajacy
Termin składania podań: 10.10.2015

Ważna informacja:
W ramach dodatkowej rekrutacji nie możemy zagwarantować wszystkim Państwu stypendiów finansowych. Zakwalifikowanie się na wyjazd nie będzie więc równoznaczne z uzyskaniem stypendium pieniężnego. O tym czy i ile będzie takich stypendiów, zadecyduje BOSZ po weryfikacji sytuacji finansowej na ten rok akademicki.

W razie pytań - proszę o kontakt mailowy na adres: joanna.orzechowska-waclawska@uj.edu.pl

Pozdrawiam,
Joanna Orzechowska-Wacławska
Koordynator Programu Erasmus Plus w IE

Wymagane przez nas dokumenty to:

1.      list motywacyjny, zawierający informacje o uczelniach, na które student chciałby wyjechać (maksymalnie 3) wraz z merytorycznym uzasadnieniem oraz kursami, które chciałby tam podjąć

2.     CV z uwzględnieniem osiągnięć akademickich

3.     zaświadczenie o znajomości języka na poziomie wskazanym przez uniwersytet partnerski (akceptowane są państwowe certyfikaty językowe, zaświadczenia o ukończeniu kursu wystawiane przez lektora lub szkołę językową);

4.     zaświadczenie o dotychczasowej średniej ocen za cały okres studiów (wydaje sekretariat).

Prosimy o złożenie jedynie wyżej wymienionych dokumentów. W uzasadnionych przypadkach, kandydat może zostać poproszony o przedstawienie dodatkowych zaświadczeń potwierdzających osiągnięcia wykazywane przez niego w CV.

Dokumenty powinny zostać złożone w opisanych teczkach:

·         Imię i nazwisko

·         Rok i etap studiów

·         Afiliacja

·         Wybrane uniwersytety (maksymalnie 3)

Data opublikowania: 05.10.2015
Osoba publikująca: Kinga Gajda