Panel dyskusyjny "Uchodźcy, emigranci - merytorycznie"

Wczoraj wieczorem w auli Auditorium Maximum UJ odbył się panel dyskusyjny "Uchodźcy, emigranci - merytorycznie". Uczestnikiem dyskusji był pracownik naszego Instytutu – dr Wojciech Burek. W panelu udział wzięli również inni eksperci z naszego Uniwersytetu: prof. dr hab. Halina Grzymała-Moszczyńska (Instytut Religioznawstwa), dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ (Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych) oraz dr hab. Michał Kowalski (Wydział Prawa i Administracji), a także przedstawiciel administracji rządowej: dr Rafał Trzaskowski (Wiceminister Spraw Zagranicznych). Dyskusję prowadzili: Tomasz Pytko (student naszego Instytutu) oraz mgr Robert Siudak (były student naszego Instytutu, aktualnie współpracujący z działającycm w ramach naszego Instytutu Centre for European Studies). Pan Tomasz Pytko reprezentował jednocześnie organizator debaty – Stowarzyszenie All in UJ.

Spotkanie spotkało się z wyjątkowym zainteresowaniem. Słuczacze wypełnili w całości największą aulę naszego Uniwerysytetu.

Data opublikowania: 09.10.2015
Osoba publikująca: Kinga Gajda