"Hereditas Mercaturae" - księga pamiątkowa ku pamięci prof. Stanisława Miklaszewskiego

Nakładem Instytutu Europeistyki UJ ukazała się księga pamiątkowa "Hereditas Mercaturae" pod redakcją dra hab. Pawła Czubika i prof. dr hab. Zdzisława Macha dedykowana nieodżałowanej pamięci prof. dra hab. Stanisława Miklaszewskiego, długoletniego pracownika naszej jednostki.

Profesor Edward Molendowski działając w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Katedry MSG UEK złożył na ręce dr hab. Pawła Czubika gratulacje i podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do wydania księgi Hereditas Mercaturae dedykowanej śp. prof. Miklaszewskiemu. Prof. Molendowski jest byłym dyplomatą (współtwórcą umowy CEFTA), obecnie zaś Kierownikiem Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i tym samym następcą śp. prof. Miklaszewskiego na tym stanowisku.

Data opublikowania: 22.01.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek