Zostały ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone przez szkoleniowców

Drodzy Studenci,

Zostały ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone przez szkoleniowców w ramach projektu  „Inter-Polit Leader”.

Do wyboru wciąż pozostają cztery kompetencje:

• zawodowa w zakresie redakcyjno-graficznym i językowym
  • przedsiębiorcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie e-biznes planu
  • analityczna
  • komunikacyjna w zakresie pracy w zespołach międzynarodowych (tutaj 1 miejsce)

Kompetencje te zostały wskazane przez pracodawców krakowskich i warszawskich jako najbardziej istotne na rynku pracy, a których studenci nie posiadają.

Projekt skierowany jest do wszystkich studentów naszego Wydziału, którzy studiują na 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich.

Każdy z Was może wybrać sobie kompetencję, którą chce podnieść, i zobligowany jest do zaliczenia dwóch form wsparcia. W zakładce „Dla Studenta” na stronie projektu (http://www.wsmip.uj.edu.pl/inter-polit/dla-studenta) znajduje się harmonogram zajęć realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2016-2017. Zajęcia, które miały zacząć się w tym tygodniu, zostaną przesunięte.

Studenci 2 i 3 roku studiów licencjackich mogą uczestnicząc w projekcie zaliczyć praktyki.

Każdy uczestnik projektu otrzyma certyfikat udziału w projekcie oraz zwolnienie z zajęć, które odbywają się w tym samym terminie, co projektowe. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym na stronie projektu w zakładce Dla Studentów (http://www.wsmip.uj.edu.pl/inter-polit/dla-studenta)

Studenci zainteresowani udziałem w projekcie powinni dostarczyć osobiście do 14 kwietnia 2017 roku do Biura Projektu (Instytut Europeistyki, ul. Jodłowa 13) w godz. 11-12:30 w dni robocze (od poniedziałku do piątku) lub przesłać pocztą mailową na adres: dorota.kretkowska@uj.edu.pl:

·         Formularz zgłoszeniowy – wypełniony i podpisany przez Kandydata (zał. nr 3),

·         Regulamin udziału w Projekcie – parafowany na każdej stronie i podpisany na ostatniej stronie,

·         Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w ramach projektu – podpisane przez Kandydata (zał. 2)

·         List motywacyjny zawierający:

o    określenie potrzeb Kandydata,

o    wskazanie kompetencji, które Kandydat chce nabyć lub udoskonalić (przy czym Kompetencje wskazane przez studenta muszą być zgodne z jego kierunkiem kształcenia – lista kompetencji i odpowiadających im form wsparcia znajduje się w zał. nr 4),

o    sposób wykorzystania kompetencji nabytej w projekcie,

o    średnią ocen z ostatniego zakończonego roku studiów,

o    oświadczenie, że Kandydat nie jest i nie był uczestnikiem tożsamych form wsparcia w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wzory dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie projektu http://www.wsmip.uj.edu.pl/inter-polit oraz w Biurze Projektu.

Data opublikowania: 04.04.2017
Osoba publikująca: Kinga Gajda