Wolontariusze poszukiwani - Euroculture Intensive Programme

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się wolontariuszy zainteresowanych pomocą przy przeprowadzeniu Euroculture Intensive Programme (IP), który odbędzie się w dniach 25 czerwca - 1 lipca 2017 w Krakowie.

IP jest obowiązkowym kursem w ramach programu magisterskiego Euroculture prowadzonego w Instytucie Europeistyki UJ. W trakcie tygodniowego kursu odbywają się wykłady, prezentacje studenckie i warsztaty oraz różnego rodzaju wydarzenia nieformalne ;) W tym roku weźmie w nim udział ponad 100 studentów pochodzących z całego świata.

Poszukujemy osób, które byłyby zainteresowane pomocą!

Niektóre zadania:
  • koordynacja grup studenckich w czasie gry miejskiej (City Treasure Hunt)
  • obsługa gości przed panelami i wykładami (wszystkie wydarzenia w ramach IP mają miejsce w centrum Krakowa)
  • odpowiadanie na pytania jak trafić na Rynek, gdzie warto zjeść, a gdzie można potańczyć ;)
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego
  • entuzjazm!
Jeszcze nieprzekonani? Wolontariat w trakcie IP będzie uznawany jako część obowiązkowych praktyk studenckich!

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu na adres mailowy office@euroculturekrakow.com lub bezpośrednio w pokoju 1.10 w siedzibie Instytutu Europeistyki.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
Zespół Euroculture Kraków

Data opublikowania: 23.05.2017