Rozpoczęła się druga edycja projektu Kompetentni uczniowie

Rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu Instytutu Europeistyki UJ „Kompetentni uczniowie” koordynowanego przez dr Kingę Annę Gajdę. Uczniowie z VIII LO realizujący moduł II zatytułowany „Piramida współpracy – rozwój kompetencji współpracy i rozwiązywania problemów” po zapoznaniu się ze specyfiką projektu, definicją kompetencji i współpracy oraz uwrażliwieniu na zasadę równości kobiet i mężczyzn,  przystąpili do comiesięcznej pracy. W październiku odbyli zajęcia „Badania ilościowe i jakościowe, metody badawcze” z trenerami z Fundacji Rozwoju Badań Społecznych.

Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutu Europeistyki, POWR.03.01.00-00-C064/16, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”, w programie Ścieżki Kopernika 2.0)