Koło Naukowe Europeistyki UJ otrzymało mini grant z konkursu ID.UJ

Jest nam miło poinformować, że Koło Naukowe Europeistyki UJ otrzymało mini grant z konkursu ID.UJ (Konkurs Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ (WSMiP UJ) „Granty dla przyszłości”, realizowany jest poprzez Działanie nr 14 (Zarządzanie talentami) w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim). Będą realizować projekt pt. rEUnify: A comparative study of national perceptions regarding German reunification. W projekcie biorą udział: Zuzanna Mrugacz, Natalia Patas, Natalia Łapaj, Hubert Ostapowicz i Filip Prusak. Opiekunem naukowym projektu jest dr hab. Kinga Anna Gajda.

Uzyskane finansowanie pozwoli studentom wziąć udział w październikowej konferencji w Dreźnie. Zaprezentują tam plakat naukowy, którego wstępną wersję przedstawili na konferencji pt. German Reunification. Perspectives from Poland, która odbyła się 28 kwietnia. Studenci planują również przeprowadzenie warsztatów z pracy projektem, na których podzielą się swoim know-how. Serdecznie gratulujemy sukcesu.