Szkolenia dla studentów z zakresu dobrych praktyk napisania i upowszechniania CV oraz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Na zaproszenie prof. Kingi Anny Gajdy dwie byłe studentki ISE, Karolina Dziubińska oraz Gabriela Micek-Palińska, przeprowadziły całodzienne szkolenia dla studentów z zakresu dobrych praktyk napisania i upowszechniania CV (LinkedIn) oraz przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Opowiedziały również o ścieżkach swojej kariery, (obecnie pracują w AMS), a także w jaki sposób wykorzystały zawodowo doświadczenie studiów w naszym Instytucie oraz pobytów na Eramusie.

Serdecznie zachęcamy naszych absolwentów do dzielenia się wspomnieniami z okresu studiów oraz nowinkami o ich rozwoju zawodowym.