Trwa rekrutacja na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies. Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

Trwa rekrutacja na studia <span lang='en'>Una Europa Joint Bachelor of European Studies</span>.  Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

BAES to unikalny, multidyscyplinarny program studiów licencjackich, organizowany wspólnie przez dziewięć europejskich uniwersytetów stowarzyszonych w Una Europa. Studia trwają trzy lata, prowadzone są w języku angielskim.
W ramach programu można studiować na dwóch lub trzech wybranych uczelniach konsorcjum, uzyskując po zakończeniu studiów wspólny dyplom.

Program współorganizują: Uniwersytet Jagielloński, KU Leuven (Belgia), Uniwersytet Boloński (Włochy), Uniwersytet Madrycki (Hiszpania), Wolny Uniwersytet Berliński (Niemcy), Uniwersytet Helsiński (Finlandia), Uniwersytet Edynburski (Wielka Brytania), Uniwersytet Paris 1 Panthéon-Sorbonne (Francja), Uniwersytet w Zurychu (Szwajcaria).

Jeśli chcesz:

• studiować w gronie międzynarodowych studentów
  • doświadczyć codziennego życia w innych krajach
  • swobodnie mówić w językach obcych
  • poznać kulturę i wartości innych państw europejskich
  • rozwijać umiejętności, które zwiększą Twoje perspektywy zawodowe w zglobalizowanym świecie
  • uzyskać wspólny dyplom europejskich uczelni

- złóż swoją aplikację na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies.

Szczegółowe informacje na temat programu BAES znajdziesz na stronach:

Tu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na studia BAES.

E-mail z pytaniami odnośnie programu możesz skierować na adres: baes@uj.edu.pl.

Zapraszamy!

Zobacz video galerię

Obejrzyj film na temat programu BAES