Zapraszamy na warsztaty o dezinformacji i fact-checkingu - 7 marca, g. 16.30

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące dezinformacji i fact-checkingu, które odbędą się w naszym Instytucie 7 marca w godz. od 16.30 do 18.00.

Zarejestruj się do 5 marca - liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie poprowadzi Pan Łukasz Grzesiczak, doświadczony analityk związany ze Stowarzyszeniem Demagog. Wcześniej pracował jako dziennikarz m. in. w serwisie Interia.pl i „Gazecie Wyborczej”. Jego zawodowa ścieżka rozpoczęła się od specjalisty ds. PR i reklamy, współpracował m. in. z Wydawnictwem Literackim i agencją reklamową Schulz brand friendly. Jest ekspertem ds. Czech i Słowacji oraz cenionym komentatorem i publicystą. Obecnie publikuje w renomowanych mediach takich jak serwis OKO.press, tygodnik „Przegląd” i dwumiesięcznik „Nowa Europa Wschodnia”. Jego teksty ukazywały się także m.in. w "Tygodniku Powszechnym", serwisie Krytyka Polityczna.pl, magazynie „Twórczość” oraz w publikacjach w Czechach, takich jak „Aspen Review Central Europe” i „Host”, a także w słowackim magazynie „Kapitál”.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego do 5 marca: https://forms.office.com/e/Nc0xWFaT13

Wszelkie szczegółowe informacje, w tym numer sali i inne ważne szczegóły, zostaną przesłane zainteresowanym uczestnikom drogą mailową.

Zapraszamy!