Wielkanocna zbiórka dla dzieci z domu dziecka! 4 marca - 5 kwietnia

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Sekcja Działalności Charytatywnej KNE UJ wraz z Global Observer organizuje zbiórkę dla dzieci z domu dziecka!

Co zbieramy?
Słodycze, planszówki, zabawki, ale także rzeczy własnoręcznie robione, np. pocztówki lub kartki z życzeniami.

Kiedy?
Zbiórka już trwa! Od 4 marca do 5 kwietnia.

Gdzie?
Koszyki dla zbiórki znajdziecie na 5. piętrze niedaleko sekretariatu Instytutu Studiów Europejskich oraz później także na parterze.

Zapraszamy także na wydarzenie charytatywne, na którym zostaną przedstawione prezentacje i ciekawostki o Wielkanocy w różnych krajach i regionach, malowanie jajek, a także wielkanocny wieczór filmowy, na którym będziemy oglądać film «Hop».
Wydarzenie będzie miało miejsce na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ!
Datę, formularz zapisów i numer sali podamy nieco później.

Zachęcamy do czynnego udziału w wydarzeniu i zbiórce!