Szkolenie Koła Naukowego Europeistyki UJ na temat praktyk w instytucjach unijnych

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? A może planowałeś rozpocząć pracę za granicą? Chcesz dołączyć do Koła Naukowego Europeistyki UJ?

Przyjdź na szkolenie na temat praktyk w instytucjach unijnych, zorganizowane przez KNE UJ 12 marca (wtorek), o godz. 19.00, w sali 010, budynek WSMiP.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Niemczyk⚖️ - studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, reprezentantka uczelni podczas Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition w Genewie (rundy europejskie) oraz Waszyngtonie (rundy finałowe), aktywnie działająca na stanowisku Wiceprezeski ds. Działalności Naukowej Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Kraków, której głównymi obszarami zainteresowań jest m.in. prawo unijne.

Sprawdź wydarzenie na Fb.