22.04 - Spotkanie informacyjne i oferta stypendialna - Joint MA in International Relations

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z radością zapraszamy na nadchodzące spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z ofertą programu studiów Joint MA in International Relations, specjalizacja Europa z perspektywy Wyszehradzkiej oraz ofertą stypendialną dostępną na rok akademicki 2024/25.

Zachęcamy do udziału w tym spotkaniu, w trakcie którego przekażemy istotne informacje na temat programu studiów i oferty stypendialnej a także odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Szczegóły spotkania:

• Data: 22 kwietnia 2024 r.
  • Godzina: 16:30
  • Lokalizacja: Reymonta 4, pokój 010

Podczas spotkania omówimy następujące kwestie, m.in.:

• Plan studiów
  • Szczegóły dotyczące stypendiów z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego na pokrycie kosztów uczestnictwa i mobilności
  • Proces składania wniosków o przyjęcie na studia i terminy aplikowania dotyczące zarówno programu studiów, jak i stypendiów
  • Istotne informacje i wymagania dotyczące wymogów udziału w programie studiów.

Dzięki uczestnictwu w tym spotkaniu zdobędziecie Państwo wszelkie informacje niezbędne do skutecznego ubiegania się o przyjęcie na program studiów Joint MA in International Relations: Europe from the Visegrad Perspective jak i stypendia Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.
Nie przegap tej szansy!
Czekamy na Ciebie!