Zaproszenie do wzięcia udziału w seminarium Europeaum "Policy-making inside Europe?" (17-19 czerwca 2013 r.)

Studentów zainteresowanych tematyką procesu decyzyjnego w Unii Europejskiej zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium "Policy-making insde Europe?", zorganizowanym przez Europaeum w dniach 17-19 czerwca 2013 r. w Brukseli.

W ramach aplikowania o udział w seminarium należy przesłać list motywacyjny uzasadniający chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, krótki życiorys (maks. 2 strony) oraz list polecający od pracownika naukowego (np. promotora). Termin przyjmowania podań o wzięcie udziału w wyjeździe - 28 maja 2013 r., zgłoszenia nadsyłać należy do pani Nataszy Styczyńskiej (natasza.styczynska@uj.edu.pl).

Data opublikowania: 17.05.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek