Double Degree ze Strasbourgiem - rozmowy kwalifikacyjne

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (IE UJ) uprzejmie informuje, że rozmowy kwalifikacyjne dla studentów studiów magisterskich, którzy ubiegają się o miejsce w ramach

programu podwójnego dyplomu (Double Degree) realizowanego przez IE UJ oraz l'Institut d'Etudes Politiques de l'Univeristé de Strasbourg,

odbędą się 23 września 2013 roku, o godz. 11:00 w siedzibie IE UJ (Kraków, ul. Jodłowa 13) w sali 2.04.

Przypominamy, że warunkiem wstępnym jest przyjęcie na studia stacjonarne na kierunku europeistyka na rok akademicki 2013-2014 (w ramach wszystkich specjalności i specjalizacji)

Prosimy jednocześnie o doniesienie listu motywacyjnego (dokument drukowany i podpisany przez Kandydata) w języku polskim do dnia 20 września 2013 roku, godz. 12:00, jeśli taki dokument nie został uprzednio przedłożony.

Przypominamy, że rozmowa odbędzie się w języku angielskim i francuskim i będzie weryfikowała ogólne predyspozycje Kandydatów do podjęcia studiów na kierunku europeistyka w Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie w Strasburgu.

Równocześnie informujemy, że studenci, którzy zostaną przyjęci na program na drugim roku studiów studiować będą w ramach specjalizacji zgodnie z następującą odpowiedniością:

1.      specjalizacja „Polityki europejskie i sprawy publiczne" (fr. Politiques européennes et affaires publiques) realizowana w l'IEP de l'UdS odpowiada specjalizacji „Europejska integracja polityczna" w IE UJ na studiach magisterskich;

2.      specjalizacja „Polityki europejskie i francusko-niemieckie" (fr. Politiques européennes et franco-germaniques) realizowana w l'IEP de l'UdS odpowiada specjalizacji „Europejska integracja polityczna" w IE UJ na studiach magisterskich;

3.      specjalizacja „Polityki europejskie bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego" Unii Europejskiej (fr. Politiques européennes de sécurité extérieure et de sécurité intérieure de l'Union européenne) realizowana w l'IEP de l'UdS odpowiada specjalizacji „UE w świecie; problemy wewnętrzne i międzynarodowe".

Łączymy wyrazy szacunku,

Dyrekcja IE UJ