Rejestracja na lektoraty

Wzorem lat ubiegłych rejestracja na lektoraty będzie prowadzona w systemie USOS - rejestracją objęci są studenci studiów I i II stopnia rozpoczynający lektorat w roku 2013/2014 oraz kontynuujący lektorat, a także doktoranci. Rejestracja na kolejny semest nauki następuje poprzez stronę https://zapisy.usos.uj.edu.pl

Aby zarejestrować się elektronicznie, każdy student powinien posiadać identyfikator i hasł USOSweb.

Żetony na lektoraty dka studentów uprawnionych do rejestracji przyznawane są przez JCJ na podstawie kodów programowych przekazanych przez jednostki studentów. Żetony zostają anulowane po zakończeniu danego toku studiów.

Terminy rejestracji:

Dla studentów studiów I i II stopnia:
- I tura zapisów: od 24 września, godz. 8.00 do 4 października, godz. 23.00
- II tura zapisów: od 9 października, godz. 8.00 do 15 października, godz. 23.00

Dla doktorantów:
od 9 października, godz. 8.00 do 15 października, godz. 23.00.

Brak żetonów należy zgłaszać do sekretariatu JCJ.

W przypadku problemów związanych z rejestracją, prosimy o kontakt:
- język angielski - mgr Monika Garncarz (monika.garncarz@uj.edu.pl)
- pozostałe języki - mgr Anna Sania (anna.sania@uj.edu.pl)

Możliwość rezygnacji z grupy lektoratowej, dopisania do grupy lektoratowej lub zmiany grupy lektoratowej kończy się z dniem 31 października 2013 r.

Studenci zobowiązani są zgłaszać wszystkie zmiany na wnioskach zamieszczonych na stronie
www.jcj.uj.edu.pl w zakładce "studenci i doktoranci/Zapisy i formularze USOS".

W roku akademickim 2013/2014 studenci są zobowiązani podpiąć lektorat do swojego programu studiów do dnia 31 października 2013 r., a następnie do dnia 7 listopada 2013 r. dostarczyć deklarację przedmiotu prowadzącemu lektorat.

Rejestracja na egzaminy w sesji zimowej: od 8 do 17 stycznia 2014 r.
Rejestracja na egzaminy w sesji letniej: od 24 kwietnia do 11 maja 2014 r.

Data opublikowania: 26.09.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek