Rekrutacja na warsztat CEEPUS na Węgrzech

Uniwersystet w Pecs (Department of Political Science and International Relations) i działające na wydziale Jean Monnet Centre of Excellence - zapraszają na warsztat w dniach 5-11 maja 2014 roku.

Tematyka warsztatu:
1.Borderless Europe – the current situation of the European integration, challenges and threats
2.The forthcoming EP elections – specifics in the member states, opportunities and scenarios
3.European Union and the crisis – economic, social and political aspects

Językiem spotkania będzie angielski, zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium CEEPUS na 2 tygodniowy pobyt na Węgrzech, które z pewnością pokryje wszystkie koszty.

O udział w warsztacie i stypendium CEEPUS na wyjazd na Węgry starać się mogą studenci regularnych studiów magisterskich, władający językiem angielskim na poziomie C1, zainteresowani tematyką warsztatu.

Krótki list motywacyjny w języku angielskim + CV proszę przesyłać na adres natasza.styczynska@uj.edu.pl do godziny 12.00 w piątek 29.11.2013 !!! Aplikacje przesłane po tej godzinie nie będą uwzględnione.

Data opublikowania: 27.11.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek