Zaproszenie na spotkanie z Rafałem Rudnickim -15 marca 2012 r.

Koło Naukowe Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na spotkanie z Rafałem Rudnickim, Kierownikiem Wydziału Komunikacji i Informacji Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Spotkanie jest przeznaczone dla studentów europeistyki, stosunków międzynarodowych, a także uczniów liceów o profilu humanistycznym, którzy swoją przyszłość zawodową widzą w szeroko pojętej służbie dyplomatycznej czy strukturach unijnych oraz chcą pracować w instytucjach krajowych i międzynarodowych, związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej i współczesnymi stosunkami międzynarodowymi.

Podczas prezentacji studenci będą mieli możliwość dowiedzieć się o procesie rekrutacyjnym oraz wymaganiach, jakie powinni spełniać kandydaci, chcący pracować w głównych instytucjach Unii Europejskiej, jak również o stażach i praktykach w tych strukturach.

Miejsce i termin spotkania: 15 marca o godz. 13:10, Instytut Europeistyki (ul. Jodłowa 13), sala 1.12.

Data opublikowania: 13.03.2012
Osoba publikująca: Katarzyna Damek