Call for Applications: International Youth Meeting 2015: Solidarity for Peace Summer School (28/06/2015 - 07/07/2015)

Serdecznie zapraszamy studentów Instytutu Europeistyki zainteresowanych kwestiami związanymi z bezpieczeństwem, pokojem i konfliktem międzynarodowym do aplikowania o uczestnictwo w Szkole Letniej organizowanej przez Instytut Wschodnich Inicjatyw, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny i Małopolski Urząd Wojewódzki, która odbędzie się w Krakowie i Dobczycach (kurort nad jeziorem) na przełomie czerwca i lipca 2015. Szczegóły procesu aplikacyjnego, wymagania dla kandydatów i wstępny program imprezy w plikach poniżej. Organizatorzy zapewniają pokrycie kosztów pobytu i wyżywienia, oraz programu edukacyjno-integracyjnego przez cały czas trwania Summer School.
Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej RP.

Call for Applications – IYM

IYM2015 draft programme