Double degree z Uniwersytetem w Padwie – składanie aplikacji

Uprzejmie informujemy,  że do dnia 15 września 2015  u Pani mgr Doroty Krętkowskiej w sekretariacie IE, można skadać aplikacje na udział w programie double degree w ramach studiów drugiego stopnia na kierunku europeistyki realizowanym przez Instytut Europeistyki UJ wraz z Corso di laurea in Studi Europei Uniwersytetu w Padwie.

Aplikacje powinny zawierać: 1) krótkie CV, 2) list motywacyjny do podjęcia studiów w ramach programu double degree, 3) kopię dyplomu ukończenia studiów I stopnia wraz z wyszczególnieniem średniej ze studiów, 4) ewentualnie certyfikaty poświadczające znajomość języka włoskiego i angielskiego, 4) 5 zdjęcia paszportowe, 6) uwierzytelnioną kopię strony paszportu ze zdjęciem (obowiązuje wyłącznie studentów nieposiadających polskiego obywatelstwa).

Niezależnie od złożenia aplikacji należy zarejestrować się w terminie w systemie erk.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się pod koniec września 2015 roku.

Data opublikowania: 09.07.2015
Osoba publikująca: Kinga Gajda