DIALOG MIAST – Otwarte miasto za wysokimi murami

Dr Paweł Kubicki wziął udział w DIALOGu MIAST – Otwarte miasto za wysokimi murami. Tematem debaty były zewnętrzne marki Lwowa, Wrocławia, Krakowa i Kijowa, ich wpływ na życie mieszkańców oraz na rozwój.
więcej o DIALOG MIAST – Otwarte miasto za wysokimi murami

Sesje otwarte Open Europe, Closed Europe?

14 kwietnia ZAPRASZAMY na dwie sesje otwarte w ramach warsztatu organizowanego przez Europaeum i Instytut Europeistyki pt. Open Europe, Closed Europe ?
więcej o Sesje otwarte Open Europe, Closed Europe?

KNE - Nietscheańskie trzęsienie Ziemi

W dniu 11 kwietnie b.r. o godzinie 17:00 obyło się drugie spotkanie Koła Naukowego Europeistyki UJ.
więcej o KNE - Nietscheańskie trzęsienie Ziemi

Dyrektor IE dyskutował z licealistami o polskich korzeniach chrześcijaństwa

Dr hab. Dariusz Niedźwiedzki uczestniczył w konferencji zorganizowanej z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski w I Liceum Ogólnokształcącym im. króla Wł. Jagiełły w Dębicy.
więcej o Dyrektor IE dyskutował z licealistami o polskich korzeniach chrześcijaństwa

Spotkanie organizowane przez KN Europeistyki

więcej o Spotkanie organizowane przez KN Europeistyki