Relacja z promocji książki dr Bartosza Kwiecińskiego

Zapraszamy do obejrzenia relacji z lutowej rozmowy wokół książki doktora Bartosza Kwiecińskiego „Obrazy i klisze. Między wizualnymi biegunami pamięci".
więcej o Relacja z promocji książki dr Bartosza Kwiecińskiego

Instytut Europeistyki objął patronatem projekt Małopolski Dialog Młodzieży.

Instytut Europeistyki objął patronatem projekt Małopolski Dialog Młodzieży. To projekt wspierania uczestnictwa młodzieży w sferze publicznej, w ramach którego młodzież (16-22) z Małopolski konsultuje najważniejsze problemy społeczne grając w grę planszową o nazwie „RozgryźTO".
więcej o Instytut Europeistyki objął patronatem projekt Małopolski Dialog Młodzieży.

Praktyka dla studentów

Naukowa platforma internetowa „Studia-o-Polsce. Interdyscyplinarnie" (www.pol-int.org) przy Centrum Interdyscyplinarnych Studiów o Polsce Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Collegium Polonicum w Słubicach oferują od maja/czerwca 2016 praktykę dla studentów pierwszego i drugiego stopnia.
więcej o Praktyka dla studentów

Dodatkowa rekrutacja na stypendium Erasmus Plus w IE

Aplikacje na wyjazdy należy składać w terminie do 2 marca 2016 do godziny 12.00. Rozmowy kwalifikacyjne w drugim terminie zostaną przeprowadzone 3 marca 2016.
więcej o Dodatkowa rekrutacja na stypendium Erasmus Plus w IE

Napięcia. Konflikty wielokulturowe w kinie europejskim

Uczniowie klas kompetencji uczestniczyli w pierwszej części kursu zatytułowanego Napięcia. Konflikty wielokulturowe w kinie europejskim. Zajęcia prowadził dr Bartosz Kwieciński.
więcej o Napięcia. Konflikty wielokulturowe w kinie europejskim