Zmiana godziny egzaminu ze szkolenia uniwersyteckiego

Egzamin ze "Szkolenia uniwersyteckiego" odbędzie się w najbliższy piątek (19 lutego) o godzinie 11.
więcej o Zmiana godziny egzaminu ze szkolenia uniwersyteckiego

Rejestracja na zajęcia na drugi semestr

Rejestracja na zajęcia na drugi semestr: 22.02.2016 godz. 8:00 - 02.03.2016 godz. 22:00
więcej o Rejestracja na zajęcia na drugi semestr

W dniach 14 i 15 stycznia na Zamku w Przegorzałach odbyły się zajęcia z uczniami klasy 1 i 2 VIII LO w Krakowie, których tematem była „Tolerancja i jej zagrożenia z perspektywy filozoficznej"
więcej o Uczniowie klas kompetencji uczyli się, czym jest tolerancja z perspektywy filozoficznej

Student Instytutu Europeistyki UJ w Berlinie

Student kierunku europeistyka, specjalność niemcoznawstwo (studia I stopnia), pan Dorian JĘDRASIEWICZ przebywał w dniach 21-28 stycznia 2016 r., w siedzibie Bundestagu w Berlinie, biorąc udział w spotkaniu około 80 młodych ludzi z Niemiec, Polski, Francji, Rosji, Ukrainy i innych państw w ramach 20. Międzynarodowego Spotkania Młodzieży, które odbywa się corocznie w siedzibie niemieckiego parlamentu.
więcej o Student Instytutu Europeistyki UJ w Berlinie

Nasza studentka weźmie udział w Akademii Solidarności

Studentka naszego Instytutu, Justyna Poniewska, weźmie udział w tegorocznej, dwunastej już edycji Akademii Solidarności, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 21 - 27 lutego 2016. Poza Justyną w spotkaniu będzie uczestniczyło jeszcze tylko trzech Polaków.
więcej o Nasza studentka weźmie udział w Akademii Solidarności