Egzamin poprawkowy z "Instytucji i mechanizmu decyzyjnego UE"

Prof. Jan W. Tkaczyński uprzejmie informuje, że egzamin poprawkowy z "Instytucji i mechanizmu decyzyjnego UE" odbędzie się 23 lutego br. (wtorek) o godz. 10.00 w s. 1.12 IE. Wgląd do prac egzaminacyjnych z I. terminu będzie możliwy tego samego dnia od 9.30 do 10.00 w s. 2.01.
więcej o Egzamin poprawkowy z "Instytucji i mechanizmu decyzyjnego UE"

Nowe harmonogramy na semestr letni

Na stronie http://www.europeistyka.uj.edu.pl/studia zostały opublikowane nowe harmonogramy na semestr letni.
więcej o Nowe harmonogramy na semestr letni

Uprzejmie informujemy, że ukazała się nowa publikacja, której jednym z redaktorów jest pracownik naszego Instytutu – dr Wojciech Burek. Wśród autorów poszczególnych rozdziałów jest również inny pracownik Instytutu: dr Paweł Filipek. Drugi redaktor opublikowanej pracy, dr hab. Paweł Czubik, prof. UEK do końca września 2015 r. także był pracownikiem naszego Wydziału.
więcej o „Sukcesja do umów międzynarodowych a ewentualna niepodległość Kurdystanu (z perspektywy dwustronnych umów iracko-polskich)" – red. Paweł Czubik, Wojciech Burek

Nasza absolwentka - Ewelina Marciniak - dostała paszport Polityki

Nasza absolwentka, Ewelina Marciniak, dostała paszport Polityki - wspomina o europeistyce w wywiadzie w aktualnej "Polityce".
więcej o Nasza absolwentka - Ewelina Marciniak - dostała paszport Polityki

Zapraszamy na promocję książki doktora Bartosza Kwiecińskiego „Obrazy i klisze. Między biegunami wizualnej pamięci Zagłady. " Będziemy rozmawiać także o najnowszym filmie Lásló Nemesa Syn Saula.
więcej o Promocja książki dr Bartosza Kwiecińskiego „Obrazy i klisze. Między biegunami wizualnej pamięci Zagłady"