Rekrutacja na wymianę doktorantów

Została uruchomiona rekrutacja na wymianę doktorantów z następującymi krajami: Chiny, Meksyk, Ukraina. Projekt KA107 z krajami programu jest głównie nastawiony na przyjazdy, niemniej jednak również kilka wyjazdów będzie możliwych do zrealizowania.
więcej o Rekrutacja na wymianę doktorantów

IE dla zwierzaków ze schroniska!

Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego wspiera Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Zachęcamy wszystkich studentów do czynnego włączenia się do naszej akcji „IE dla zwierzaków ze schroniska".
więcej o IE dla zwierzaków ze schroniska!

The fortunes of war. World War I: memory and oblivion

W dniach 12 i 13 listopada b.r. w Stacji PAN w Rzymie odbyła się w międzynarodowa konferencja naukowa pt. The fortunes of war. World War I: memory and oblivion.
więcej o The fortunes of war. World War I: memory and oblivion

Zapytanie ofertowe - publikacja poprojektowa

W ramach projektu Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej efektem finalnym jest wydanie publikacji polsko- i anglojęzycznej.
więcej o Zapytanie ofertowe - publikacja poprojektowa

Konferencja Polacy represjonowani za pomoc Żydom

Konferencja odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2015 roku, w godzinach od 10.30 do 14.30 w Hotelu Radisson Blu, ul. Straszewskiego 17 Kraków
więcej o Konferencja Polacy represjonowani za pomoc Żydom