Klasa buduje ośrodek dla młodzieży!

Pierwsza klasa kompetencji międzykulturowych przy Instytucie Europeistyki UJ wzięła udział w zajęciach „eduAKTYWACJI" przygotowanych przez konsultantów Stowarzyszenia Europe4Youth.
więcej o Klasa buduje ośrodek dla młodzieży!

Date: (14) 15-16 (17) February 2016 Location: Lucerne, Switzerland Join us to discuss the findings and to better understand the challenges and opportunities in teaching and learning about the Holocaust. Let us begin to plan together for the next 25 years: an era when, for the first time, policy decisions, classroom approaches, research agendas, and funding can be grounded in evidence of what is really needed.
więcej o Researchers, educators, policy makers, funders. We would like to invite you to the: International Research Conference on Education about the Holocaust

zaproszenie do udziału w projekcie finansowanym przez MNiSW

W projekcie zatytułowanym Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej, który będziemy realizować w okresie 12 miesięcy – do 15 listopada 2015 roku, zaplanowane są różne działania i aktywności przeprowadzone z wybraną grupą gimnazjalistów, licealistów i studentów.
więcej o zaproszenie do udziału w projekcie finansowanym przez MNiSW

Instytut Europeistyki dla zwierzaków – początek akcji

Chciałabym Was bardzo serdecznie zaprosić do przedświąteczno-zimowej zbiórki dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie na ul.Rybnej:http://www.schronisko.krakow.pl/O_schronisku/
więcej o Instytut Europeistyki dla zwierzaków – początek akcji

Uniwersyteckie klasy kompetencji międzykulturowych w MCK

Uczniowie obejrzeli wystawę M.K.Čiurlionis. Litewska opowieść w Międzynarodowym Centrum Kultury.
więcej o Uniwersyteckie klasy kompetencji międzykulturowych w MCK