Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Edukacyjnej Jana Karskiego

Spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Jolantą Ambrosewicz – Jacobs, prof. dr hab. Zdzisławem Machem, oraz prof. dr hab. Bogdanem Szlachtą
więcej o Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Edukacyjnej Jana Karskiego

O potrzebie nauczania o Holokauście, konieczności kształcenia odpowiedniej kadry nauczycielskiej oraz o oczekiwaniach uczniów - mówi PAP dr hab. Jolanta Ambrosewicz-Jacobs, dyrektor Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego, które co roku organizuje w Krakowie Międzynarodową Szkołę Letnią „Nauczanie o Holokauście".
więcej o Jolanta Ambrosewicz-Jacobs: każdy kraj ma własny powód do nauczania o Holokauście

Szkoła Letnia International Youth Meeting 2015. Solidarity for Peace zakończona

6. lipca zakończyła się trwająca 10 dni Szkoła Letnia International Youth Meeting 2015. Solidarity for Peace, w której organizacji i przeprowadzeniu czynny udział wzięli doktoranci i pracownicy Instytutu Europeistyki oraz Center for European Studies.
więcej o Szkoła Letnia International Youth Meeting 2015. Solidarity for Peace zakończona

NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

Od roku akademickiego 2015/16 studia na kierunku Europeistyka, specjalność Niemcoznawstwo według nowej formuły.
więcej o NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

Niemcoznawstwo według nowej formuły

więcej o Niemcoznawstwo według nowej formuły