Program konferencji Nowe polskie prawo konsularne został opublikowany

Na podstronie konferencji Nowe polskie prawo konsularne został opublikowany program konferencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim.
więcej o Program konferencji Nowe polskie prawo konsularne został opublikowany

Nabór wolontariuszy

Nabór wolontariuszy, którzy staną się częścią zespołu organizującego Szkołę Letnią EUROMEC
więcej o Nabór wolontariuszy

Ostatnie wolne miejsca na szkołę letnią "Identity, democracy and power"

UWAGA ! Ostatnie wolne miejsca na szkołę letnią "Identity, democracy and power" w ramach sieci Jean Monnet EUROMEC, która odbędzie się w Instytucie Europeistyki od 12 do 19 lipca 2015.
więcej o Ostatnie wolne miejsca na szkołę letnią "Identity, democracy and power"

Spotkanie z dr Inką Dowlasz w ramach zajęć z dramatu europejskiego

Studenci kursu Dramat Europejski spotkali się z dr Inką Dowlasz, reżyserką i dramatopisarką. Podczas zajęć odbyło się pierwsze publiczne czytanie sztuki Dowlasz zatytułowanej Wirtualne małżeństwo.
więcej o Spotkanie z dr Inką Dowlasz w ramach zajęć z dramatu europejskiego

Nasza cykliczna konferencja europeistyczna: wrzesień 2015 r.

W dniach 24-26 września 2015 r. odbędzie się w naszym Instytucie międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja zatytułowana „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji".
więcej o Nasza cykliczna konferencja europeistyczna: wrzesień 2015 r.