więcej o Ważna informacja dla tegorocznych absolwentów (osób przystępujących w tym roku do obrony)!!!

Sądecki Sztetl Młodzi Ambasadorzy Tolerancji

Dr hab. Dariusz Niedźwiedzki, dr Kinga Anna Gajda oraz mgr Aneta Pazik wzięli udział w projekcie realizowanym przez Fundację Nomina Rosae zatytułowanym Sądecki Sztetl Młodzi Ambasadorzy Tolerancji – projekt odbył się w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
więcej o Sądecki Sztetl Młodzi Ambasadorzy Tolerancji

„Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!"

Uczniowie klasy kompetencji międzykulturowej wzięli udział w projekcie „Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!" realizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM.
więcej o „Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!"

Po spotkaniu z p. Piotrem Firlusem

18 maja odbyło się spotkanie z mgr Piotrem Firlusem – absolwentem IE.
więcej o Po spotkaniu z p. Piotrem Firlusem

Tylko do 25 maja trwa rekrutacja do Szkoły Letniej "Nauczanie o Holokauście"!

TRWA REKRUTACJA DO X SZKOŁY LETNIEJ "NAUCZANIE O HOLOKAUŚCIE" - NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 25 MAJA!
więcej o Tylko do 25 maja trwa rekrutacja do Szkoły Letniej "Nauczanie o Holokauście"!