Zaproszenie - DEBATE ON YOUTH BY YOUTH

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Kraków, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Centre for European Studies UJ zapraszają na debatę poświęconą kryzysowi na Ukrainie i jego percepcji wśród młodych europejczyków. Debata odbędzie się 18 maja o 18.00 w Artefakt Cafe na ul. Dajwór 3.
więcej o Zaproszenie - DEBATE ON YOUTH BY YOUTH

Konferencja „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie"

Katedra Filozofii Europejskiej zaprasza do udziału w konferencji zatytułowanej „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie", która odbędzie się dnia 23 maja 2015 roku na Zamku w Przegorzałach w sali 1.12. W ramach konferencji planowany jest panel dyskusyjny, podczas którego podjęty zostanie problem kryzysu kultury europejskiej z perspektywy hermeneutycznej. Plan konferencji znajduje się w załączniku.
więcej o Konferencja „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie"

Aplikacja na międzynarodową konferencję „Security and Rights in Europe"

Zapraszamy do aplikacji na międzynarodową konferencję organizowaną przez EUROPAEUM w Helsinkach pt. "Security and Rights in Europe: From Accords, the OSCE, to the Ukraine Crisis". Organizatorzy przewidują stypendia na udział w konferencji (koszty noclegu, udziału w konferencji i 100 euro na koszty podróży).
więcej o Aplikacja na międzynarodową konferencję „Security and Rights in Europe"

Pierwsze spotkanie z cyklu - spotkania z naszymi absolwentami

18 maja o godzinie 11:00 w sali 1.22 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu spotkań z absolwentami IE. Tym razem gościem będzie mgr Piotr Firlus. Podczas spotkanie poruszone zostaną między innymi zagadnienia ścieżki kariery w administracji rządowe i innych możliwościach rozwoju zawodowego, w których można wykorzystać wiedzę związaną z mechanizmami integracji europejskiej.
więcej o Pierwsze spotkanie z cyklu - spotkania z naszymi absolwentami

Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia)

Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia) - stypendia dla najlepszych studentów i doktorantów.
więcej o Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia)