Spotkanie z p. Leszkiem Podoleckim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z p. Leszkiem Podoleckim założycielem i prezesem Fundacji ,,Instytut św. Br. Alberta" w Świnoujściu, które odbędzie się 23 marca o godzinie 11:30 w sali 1.22. Spotkanie zorganizowane jest w ramach zajęć „Dramat Europejski" prowadzonych przez dr Kingę Annę Gajdę, ale otwarte jest dla wszystkich studentów.
więcej o Spotkanie z p. Leszkiem Podoleckim

Wiosenna zbiórka

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji: wiosenna zbiórka dla dzieci z Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie.
więcej o Wiosenna zbiórka

Zakończenie kursu 3 uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej

13 marca odbyło się w Collegium Maius oficjalne zakończenie kursu dla 3 uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej.
więcej o Zakończenie kursu 3 uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej

CALL FOR APPLICATIONS Europaeum Brussels Policy-making Seminar

CALL FOR APPLICATIONS Europaeum Brussels Policy-making Seminar więcej informacji w załączniku
więcej o CALL FOR APPLICATIONS Europaeum Brussels Policy-making Seminar