Szkoła letnia EUROPE OF THE YOUTH - EUROPE OF PEACE

Zapraszamy do aplikacji na międzynarodową szkołę letnią "EUROPE OF THE YOUTH - EUROPE OF PEACE" organizowaną przez Wojewodę Małopolskiego i UJ w dniach 1-10 sierpnia 2014 w Beskidzie Niskim.
więcej o Szkoła letnia EUROPE OF THE YOUTH - EUROPE OF PEACE

Szkoła letnia CEEPUS w Bułgarii

Szkoła letnia CEEPUS - zapraszamy studentów SUM i doktorantów do aplikacji na szkołę letnią "Idea of Europe", która organizowana jest w ramach sieci CEEPUS w Bułgarii w dniach 1-14 czerwca 2014.
więcej o Szkoła letnia CEEPUS w Bułgarii

I Ogólnopolski Kongres Europeistyki

W dniach 18-20.09 2014 roku w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolski Kongres Europeistyki, którego cele obejmują zintegrowanie środowiska polskich europeistów, przeprowadzenie analiz aktualnego stanu i perspektyw rozwoju integracji europejskiej, podsumowanie 10 lat akcesji Polski w Unii Europejskiej oraz refleksja nad metodologiczno-teoretycznymi problemami europeistyki. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.kongreseuropeistyki.uw.edu.pl
więcej o I Ogólnopolski Kongres Europeistyki

Harmonogram studiów doktoranckich semestr letni 2013/2014

Drodzy Studenci, poniżej znajduje się udostęniony do pobrania harmonogram zajęć studiów doktoranckich prowadzonych w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014.
więcej o Harmonogram studiów doktoranckich semestr letni 2013/2014

Harmonogramy zajęć w semestrze letnim 2013/2014

Drodzy Studenci, poniżej znajdują się udostęnione do pobrania harmonogramy zajęć studiów licencjackich oraz uzupełniających magisterskich prowadzone w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014.
więcej o Harmonogramy zajęć w semestrze letnim 2013/2014