więcej o Więcej czy mniej Europy? UE i integracja europejska w dyskursie polskich partii politycznych

Zajęcia w Tarnowie na temat idei promocji kultury lokalnej

więcej o Zajęcia w Tarnowie na temat idei promocji kultury lokalnej

Uprzejmie informujemy, że ukazała się nowa książką autorstwa pracownika naszego Instytutu.
więcej o Polityka regionalna Unii Europejskiej jako polityka publiczna - nowa publikacja autorstwa dr Marka Świstaka

O tym, dlaczego warto podnosić swoje kompetencje w ramach projektu Inter-Polit Leader, przekonuje się coraz więcej studentów. Propozycje pracy czekają na młodych, aktywnych i ambitnych ludzi, ale szczęściu trzeba pomóc i postawić na rozwój. Ten studentom Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych zapewnia rozpoczynająca się właśnie trzecia edycja dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej projektu Inter-Polit Leader, w ramach którego za darmo można zdobywać cenione przez pracodawców umiejętności i kompetencje w konkretnych dziedzinach, jak np. trening umiejętności kierowniczych czy prowadzenie profesjonalnych mediów społecznościowych.
więcej o Kolejna studentka-uczestniczka projektu Inter Polit Leader dostała pracę dzięki udziałowi w projekcie. Przeczytajcie relację Moniki Szafrańskiej.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzenia pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych swoim pracownikom, studentom oraz partnerom składa Dyrekcja Instytutu Europeistyki.
więcej o Wesołych Świąt Wielkanocnych!