Dyżury w czasie sesji

więcej o Dyżury w czasie sesji

Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska

Zakończył się projektu realizowany przez uczniów uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych oraz członków Koła Naukowego Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zatytułowany Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska, który został zrealizowany przez uczniów dla uczniów. Jego koordynatorem była dr Kinga Anna Gajda.
więcej o Kraków mniejszości etnicznych i narodowych. Gra miejska

The exchange between future leaders and top policymakers

Winner of the European Charlemagne Youth Prize 2016, the Young European Council (YEC) fosters the exchange between future leaders and top policymakers. Previous speakers include, among many others, Commission Vice President Ms. Georgieva, Commissioner Ms. Hedegaard, Committee of the Regions President Mr. Markkula, and UN Women Brussels Director Ms. Schumacher.
więcej o The exchange between future leaders and top policymakers

W ciągu ostatniego miesiąca uczniowie szkół podstawowych podczas warsztatów wspólnie badali dziedzictwo danej miejscowości czy dzielnicy oraz pracowali nad plakatami naukowymi,
więcej o Wspólne badanie dziedzictwa - przedostatni etap projektu Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

Curry up – czyli jak smakuje współpraca w zespole międzynarodowym

W warsztacie uczestniczyli uczniowie uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej.
więcej o Curry up – czyli jak smakuje współpraca w zespole międzynarodowym