Uczniowie szkół podstawowych w IE

Odbyły się kolejne zajęcia z uczniami szkół podstawowych w ramach projektu Odkrywcy dziedzictwa lokalnego.
więcej o Uczniowie szkół podstawowych w IE

Student IE na międzynarodowej konferencji Personal Democracy Forum CEE 2017

W dniach 6-7 kwietnia 2017 roku, student Instytutu Europeistyki – Dorian Jędrasiewicz, brał udział w międzynarodowej konferencji Personal Democracy Forum CEE 2017, odbywającej się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
więcej o Student IE na międzynarodowej konferencji Personal Democracy Forum CEE 2017

Próba generalna gry miejskiej

11 kwietnia br. członkowie Koła Naukowego Europeistyki UJ oraz uczniowie pierwszej uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej przeprowadzili generalną próbę gry miejskiej zatytułowanej Kraków mniejszości etnicznych i narodowych.
więcej o Próba generalna gry miejskiej

Z przyjemnością informujemy, że organizacja Centropa zdecydowała się nagrodzić projekt uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej IE w konkursie na uczniowskie projekty obywatelskie.
więcej o Projekt uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej IE doceniony przez organizację Centropa

Monografia dr Mirosława Natanka

Ukazała się monografia dr Mirosława Natanka pod tytułem Samorządy w Radzie Europy.Samorządy w Radzie Europy.
więcej o Monografia dr Mirosława Natanka