12 kwietnia odbyła się debata "Fragmented Europe and solidarity crisis. the EU facing Brexit, the Migration Crisis and Finalite Debate".
więcej o "Fragmented Europe and solidarity crisis. the EU facing Brexit, the Migration Crisis and Finalite Debate"

więcej o Debata "Fragmented Europe and solidarity crisis. the EU facing Brexit, the Migration Crisis and Finalite Debate

Razem o Unii Europejskiej

Zapraszamy na dyskusję o Unii Europejskiej 24 kwietnia o godz. 19:00 w Spółdzielni Ogniwo
więcej o Razem o Unii Europejskiej

Wykład otwarty dr. Marcina Galenta pt. "Postprawda – czy nowe technologie informatyczne mogą stanowić zagrożenie cywilizacyjne?" odbędzie się 20 kwietnia o godz. 15:00 w Auli Dużej przy ul. Sławkowskiej 14
więcej o Postprawda – czy nowe technologie informatyczne mogą stanowić zagrożenie cywilizacyjne?

Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum

Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum, które w 2017 roku odbędzie się pod tytułem "DEFENDING THE WESTERN TRADITION OF LIBERTY UNDER LAW”
więcej o Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum