KNE na międzynarodowym seminarium „Three Revolutions - Portraits of Ukraine”

W dniach 28 luty - 1 marca członkinie Koła Naukowego Europeistyki UJ uczestniczyły w międzynarodowym seminarium „Three Revolutions - Portraits of Ukraine”, które odbywało się w College of Europe - Natolin Campus w Warszawie.
więcej o KNE na międzynarodowym seminarium „Three Revolutions - Portraits of Ukraine”

ANALIZY Centrum Inicjatyw Międzynarodowych: CALL FOR PAPERS!

Centrum Inicjatyw Międzynarodowych (CIM) otwiera nabór artykułów naukowych do dziesiątego numeru kwartalnika Stowarzyszenia „Biuletyn Analizy CIM”.
więcej o ANALIZY Centrum Inicjatyw Międzynarodowych: CALL FOR PAPERS!

KNE partnerem Jagiellonian University International Model United Nations 2017

Koło Naukowe Europeistyki UJ zostało partnerem Jagiellonian University International Model United Nations 2017 organizowanego przez The Association of International and Area Studies of Jagiellonian University w Domu Gościnnym w Przegorzałach.
więcej o KNE partnerem Jagiellonian University International Model United Nations 2017

Rekrutacja do Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego (ZBH). Miejsce pracy: Kraje UE, Bliski Wschód, Ameryka Północna i Południowa oraz Azja
więcej o Rekrutacja do Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH)

Zajęcia uczniów uniwersyteckiej klasy w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie

Uczniowie pierwszej uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych przygotowując się do realizacji gry miejskiej zatytułowanej Kraków mniejszości etnicznych i narodowych uczestniczyli w spotkaniu w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie.
więcej o Zajęcia uczniów uniwersyteckiej klasy w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie