16. Visegrad Summer School

16. Visegrad Summer School - Call for applications
więcej o 16. Visegrad Summer School

PhD and good MA students are welcome to apply for the summer programme "Identities in urban contexts: the European multilingual city”/Zapraszamy doktorantów i studentów SUM do aplikacji na szkołę letnią pt. "Identities in urban contexts: the European multilingual city”
więcej o CFA open for EUROMEC summer school in Dublin! /Nabór na szkołę letnią EUROMEC w Dublinie

CEEPUS - dodatkowe miejsca na miesięczne stypendium w Pecs (Wegry)

Do końca marca 2017, studenci SUM mogą aplikować o wyjazdy badawcze na Wegry, zapraszamy do składania aplikacji w systemie on-line ceepus.
więcej o CEEPUS - dodatkowe miejsca na miesięczne stypendium w Pecs (Wegry)

Between August 16 and September 1, 2017, hundreds of pioneers hailing from academic, political, economic, cultural, and civil society backgrounds will present groundbreaking ideas on topic of conflicts and cooperative efforts.
więcej o European Forum Alpbach 2017 - Conflict and Cooperation - Scholarship Opportunities

Ekspert, prof. dr hab. Zdzisław Mach, tłumaczy w TVN 24 kogo lubią Polacy

Kogo lubią Polacy? Ekspert: strach paraliżuje możliwość poznania innych
więcej o Ekspert, prof. dr hab. Zdzisław Mach, tłumaczy w TVN 24 kogo lubią Polacy