The second edition of the Jagiellonian International Model United Nations! "Contemporary Security Challenges" on 24.03.2017 - 26.03.2017 in Kraków
więcej o Jagiellonian International Model United Nations! "Contemporary Security Challenges"

Kolejna fotograficzna publikacja studenta IE

W "Hejnale oświatowym" (nr 1/159 2017) ukazał się tekst podsumowujący grę miejską Śladami literackiego Lwowa w Krakowie przeprowadzaną w ramach projektu realizowanego w drugim kwartale 2016 roku przez New Eastern Europe.
więcej o Kolejna fotograficzna publikacja studenta IE

26 stycznia pierwsza klasa kompetencji międzykulturowych podczas zajęć przygotowywała się do przeprowadzenia gry miejskiej zatytułowanej: Kraków mniejszości etnicznych i narodowych.
więcej o Zajęcia z uczniami uniwersyteckiej klasy - przygotowanie do realizacji gry miejskiej

Harmonogramy na semestr letni

Na stronie Instytut w zakładce "Studia" został opublikowane nowe harmonogramy na semestr letni roku akademickiego 2016-2017. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
więcej o Harmonogramy na semestr letni

Zajęcia z dr hab. Jolantą Ambrosewicz-Jacobs w II semestrze

Zajęcia z dr hab. Jolantą Ambrosewicz-Jacobs w II semestrze rozpoczną się 2 marca
więcej o Zajęcia z dr hab. Jolantą Ambrosewicz-Jacobs w II semestrze