Dzięki współpracy Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego z Jagiellońskim Centrum Studiów Migracyjnych UJ w Krakowie oraz Centrum Badań nad Migracjami Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, utworzone zostały nowe studia podyplomowe: „Imigranci w Polsce – wyzwania społeczno-kulturowe i prawne”.
więcej o Nowe studia podyplomowe „Imigranci w Polsce – wyzwania społeczno-kulturowe i prawne”

Odczyt "Włochy po referendum konstytucyjnym"

W dniu 31 stycznia odczyt zatytułowany "Włochy po referendum konstytucyjnym" wygłosi Pani dr hab. Joanna Sondel-Cedarmas.
więcej o Odczyt "Włochy po referendum konstytucyjnym"

Massive Online Open Course "European Culture and Politics"

We welcome all those interested to follow the course next year at the beginning of October!
więcej o Massive Online Open Course "European Culture and Politics"

13th National Selection Conference, European Youth Parliament

The European Youth Parliament, Poland is looking for Officials for the 13th National Selection Conference.
więcej o 13th National Selection Conference, European Youth Parliament

Inter-Polit - podniesienie kompetencji zawodowych studentów WSMiP

nabycie i podniesienie kompetencji niezbędnych na rynku pracy- zawodowych, komunikacyjnych, przedsiębiorczych i analitycznych u 240 studentów (kobiet i mężczyzn) ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia WSMiP.
więcej o Inter-Polit - podniesienie kompetencji zawodowych studentów WSMiP