Jesienna edycja Targów Pracy

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!  Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 w odświeżonej formule on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom szybki i wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu.
więcej o Jesienna edycja Targów Pracy
Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich

6 października Instytutem Studiów Europejskich zawładnęła poezja. Czytane były wiersze wybitnej ukraińskiej poetki, Marianny Kijanowskiej.
więcej o Noc poezji w Instytucie Studiów Europejskich

Spotkanie odbędzie się w godz. 9.00-10.30 w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, ul. Reymonta 4, s. 333 (III piętro)
więcej o Zapraszamy na otwarte konsultacje w projekcie: Razem poprzez kulturę. Integracja mniejszości w Krakowie. 17 listopada (piątek) 2023 r.
Pierwsze teksty z najnowszego numeru PWPN są już dostępne online

Można już zapoznać się z pierwszymi publikacjami z tegorocznego wydania czasopisma PWPM - Problemy Współczesnego Prawa Międzynarodowego, Europejskiego i Porównawczego.
więcej o Pierwsze teksty z najnowszego numeru PWPN są już dostępne online

ogloszenia-lista-

więcej o ogloszenia-lista-